• Necatibey Cad. 25/21 Çankaya/ANKARA

Testimonials

Home Müvekkil Yorumları

Müvekkil Görüşleri

Separator

Avukatlarımıza yapılan yorumlar Google Maps’ten alınmıştır. Profil Fotoğraflar anonim kaynaklardan eklenmiştir. Daha Fazla Yorum Görmek İçin Google Maps Yorumları Ziyaret Edebilirsiniz.

Thomas L Brown

Ahmet Usta

CEO, At vero eos
Allah kendisinden razı olsun. Tahliye konusunda oldukça yardımcı oldu.

Kemal Varol

CEO, At vero eos
Ceza davalarında oldukça yetkin bir avukat. Teşekkür ederim kolay gelsin.
Bruce L Ackerman

Burhan K.

CEO, At vero eos
İnanılmaz başarılı ,ilgili ve işini son derece titizlikle yapan biri. İyi ki sizi tercih etmişim.
Frances J Casteel

Leyla DURAN

CEO, At vero eos
Tüm sorularıma sabırla ve özveriyle cevaplayan İshak Beye teşekkür ederim. Ceza hukuku konusunda oldukça yardım etti.

Kadir OLUK

CEO, At vero eos
Avukat İshak Kocatepe beye uzun zamandır halledemediğimiz sorunumuzu ve merak ettiğim soruları sordum, büyük bir sabırla dinleyip çözümler sundu. Sorunumu bambaşka açıdan değerlendirmemi sağladı. Mesleğine olan saygısı takdire şayandı. Mesleğini bu denli ciddi ve büyük özveriyle yapan avukatları görünce adalete olan inancım daha arttı, yardımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Maureen B Deluca

Rüya ÇOŞKUN

CEO, At vero eos
Size ne kadar teşekkür etsem azdır benin çok büyük sıkıntıdan kurtardınız. Sizin gibi işinde çok başarılı olan yetenekli bir avukatla çalışmak gerçekten her zaman mümkün olmuyor. Çok teşekkür ederim.

Hürriyet SOLAK

CEO, At vero eos
İshak beye çok teşekkür ederim. Boşanma davası için gittim kendilerine. Empati duygusu çok gelişmiş ve her sorumu içtenlikle cevapladı. Aşılmaz sandığım sorunların ne kadar kolay aşılabildiğini görmemi sağladı.

Kemal BAŞKARA

CEO, At vero eos
Benim işime benden daha çok önem veren biriyle tanışmak çok güzel. Kendileri ile konuştuktan sonra birçok konuda bana yardımcı oldular. Randevu alarak gitmenizi tavsiye ederim. Çünkü işlerine önem veriyorlar ve her gelen müvekkile yeteri kadar zaman ayırıyorlar. Teşekkürler bu kadar sıkı çalıştığınız için.

Sevindik TOGAY

CEO, At vero eos
İnternet üzerinden bulduğum itiraz dilekçemizi oluşturduğum olumlu sonuçlanan davamın mimarı kocatepe hukuk birosuna teşekkürlerimi sunarım.

Leyla Coşkun

-
Ankara'da avukat aranıyorsa ilk tercih edilecek isimlerden birisi. Oldukça kibar ve sonuna kadar titizlikle işlerini yürütmekte. Bilgilerinizin karşılığını hayatınız boyunca almanız dileğiyle...

Kenan Uzun

CEO, At vero eos
Öncelikle her şeyin para olmadığını size hissettiren ve konusunda tecrübe sahibi bir avukat; adam gibi adam ve avukat. Kendisiyle tanıştığım ve öngörüleri ile benimle empati kurduğu için müteşekkirim, onu bu terbiye ve efendilikle yetiştiren ailesine sevgi ve saygılarımı ifade ediyorum. Teşekkürler İshak bey.