Hakkımızda

who we are

Biz Kimiz?

KOCATEPE HUKUK

Alanında uzman ve yenilikçi ekibiyle beraber, başta;  İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku,İcra İflas Hukuku,Bankacılık Hukuku,Spor Hukuku,Bilişim Hukuku,Ticaret Hukuku Miras Hukuku, Kira Hukuku ve Tazminat Hukuku’nun çeşitli alanlarında ve hukukun diğer pek çok alanında hizmet sunmaktayız.

Kocatepe Hukuk’un misyonu, vatandaşların hukuksal sorunlarına çözüm bulmakla birlikte, çeşitli hususlarda ülkemizin hukuksal gelişimine de katkıda bulunmaktır. Kocatepe Hukuk Bürosu, hukuki alanlarda hizmetlerini güncel değişiklikleri takip ederek sürdürmektedir.

İnternet sitemizde büromuzun yaptığı çalışmalar, arabuluculuk hizmetleri; bu çalışma ve hizmetlerin detayları, basına yansımaları ve çeşitli sivil toplum faaliyetlerinin bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

Kocatepe Hukuk Bürosu titiz ve detaycı çalışmayı prensibi edinmiş, konusunda uzman ve deneyimli, günün her saati birebir temas kurulup yardım talep edilebilecek kadar müvekkilleriyle yakın bir ortamda çalışan müvekkillerine güven veren bir ortam sunar. Büromuzun merkezi Ankara’dadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Türk Avukatlık Yasasının ve evrensel hukukun bir avukatın çalışma prensipleri olarak belirlediği tüm prensipler büromuz için temel ilkedir. Bizler mesleğimizi icra ederken önce vicdanlarımıza ve çalışma kurallarımızı belirleyen yasalara ve mesleki etik ve ahlaka bağlı olduğumuzu bildirmek isteriz. İyi bir hukukçu, avukat maddi menfaatlerinden öte, insanlık var oldu var olalı en önemli kavramlardan olan adaletin tam ve zamanında gerçekleşmesi, hukukun gelişmesi ve tüm bilgi, beceri ve yüreği ile çalışır.

Vekaletin, vekil ile vekil eden arasında çok özel bir ilişki olduğunu unutmadan mesleğini icra ederken kanunlara, etik ve ahlak kurallarına sadık kalarak görevini en hızlı biçimde yerine getirir.

Büromuz kurulduğu günden bu yana bu ilkelerden ödün vermeden hizmetinizde olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Mesleki İlgili Kuruluşlar

Türkiye Barolar Birliği

Mesleğin Türkiye Bazında bağlı bulunduğu Mesleki Kurum.

Ankara Barosu

Ruhsatlı bulunduğumuz büro Ankara Barosuna Kayıtlıdır.

our team

Takımımız

İshak Kocatepe

Avukat - Lawyer

JOHN MAYOR

Criminal Lawyer

RACHELE KISSEI

Criminal Lawyer

YEXEN KOOREY

Criminal Lawyer

Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri

Çoğunluğu yerli, yabancı ve çok uluslu ticari ve finans kuruluşlarından oluşan müvekkil portföyüne sunulan sonuç odaklı çalışmalarımız ile seçkin bir hukuki destek sağlamaktayız.

Herhangi bir yasal sorunla karşı karşıya bulunmanız ve bu yönde, iyiniyetli, samimi ve aynı zamanda da, her bir müvekkilin kendisine özgü gereksinimini karşılayan istekli ve duyarlı bir hukuk bürosuyuz.

Başa dön